Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Стажування наших студентів в літній академії університету Кобленц-Ландау (Німеччина)

Протягом місяця – з 25 червня по 20 липня – студентка кафедри економіки та бізнес-адміністрування Аліна Лавриненко навчалася в літній академії університету Кобленц-Ландау (м. Кобленц, Німеччина), який є партнером СумДУ.

Аліна мала можливість отримати досвід навчання в європейському вузі на курсах відомих професорів та шанованих вчених. Навчальна програма академії пропонувала вибір дисциплін відповідно трьом напрямкам: менеджмент, інформаційні системи та веб-науки. Усі курси викладалися англійською мовою. З економічних спеціальностей студенткою було освоєно 2 курси: «Формування підприємницького мислення» – передбачав розгляд проблем у повсякденному житті німецького населення та розв’язок їх за допомогою інноваційних ідей, а також курс «Інтегровані бізнес-моделі» – розробка та обґрунтування інноваційної стратегії для конкретного підприємства.

Крім насиченої наукової складової літньої академії, студентам запропонували яскраву культурну програму визначними пам’ятками Німеччини й познайомили з національними традиціями.

«Навчання в Німеччині відрізняється від вітчизняного своєї демократичністю і гнучкістю. Студенти мають абсолютну незалежність у розв’язку поставлених завдань і це виховує почуття відповідальності за якість майбутнього результату, який у них неодмінно втілюється в життя», – ділиться враженнями Аліна Лавриненко.

Вітаємо Аліну з успішним стажуванням в літній академії Німеччини!