Кафедра економіки та
бізнес-адміністрування

Україна та ЄС: передумови та вектори соціально-економічної інтеграції

altУкраїна та ЄС: передумови та вектори соціально-економічної інтеграції : навчальний посібник /  Л.Г. Мельник, І.Б. Дегтярьова , О.В. Кубатко  – Суми: Сумський державний університет, 2012. – 254 с.

У навчальному посібнику проаналізовано напрями економічної співпраці України з країнами Західної Європи і проблеми соціально-економічної інтеграції України до ЄС, розкриті основні напрями співпраці та шляхи соціально-економічної інтеграції України до ЄС, а також подана характеристика сучасного стану соціально-економічної політики ЄС, проаналізована динаміка розвитку соціально-економічних зв'язків ЄС із країнами-кандидатами на вступ до ЄС, проаналізовано основні шляхи щодо вдосконалення економічної співпраці, обґрунтовано першочергові цілі на шляху інтеграції України до ЄС.

Для студентів, викладачів економічних спеціальностей, аспірантів вищих навчальних закладів, службовців різного рівня, а також для тих, кого цікавлять проблеми соціально-економічної інтеграції України до ЄС.

Мова — українська

Переглянути зміст