Кафедра економіки та
бізнес-адміністрування

Економічні основи ресурсозбереження

altСотник І.М. Економічні основи ресурсозбереження: навчальний посібник / І.М. Сотник. – Суми: Університетська книга, 2013. – 284 с.

У посібнику розглянуто еволюцію, основні фактори та напрями ресурсозбереження. Приділено увагу оцінці соціо-еколого-економічної ефективності ресурсозберігаючих заходів, досліджено аспекти формування еколого-економічного механізму управління та мотивації ресурсозбереження, проблеми моніторингу ресурсозберігаючих процесів. Проаналізовано управління ресурсозбереженням у розвинених країнах та в Україні, а також проблеми розвитку ринку ресурсозбереження.

Для магістрів економічних та екологічних спеціальностей, студентів інших спеціальностей, викладачів і фахівців, яких цікавлять питання економіки ресурсозбереження.

Мова — українська

Переглянути зміст