Department of Economics, Entrepreneurship
and Business Administration

Main Menu

Професор Леонід Мельник та студенти кафедри виступили на «Вернадських» читаннях!
10 березня 2020 року в рамках традиційних Вернадських читань в Обласній науковій бібліотеці відбулася зустріч наукової та освітньої громадськості Сумської області із завідувачем кафедри економіки, підприємництва та БА СумДУ, професором Леонідом Мельником.
Під час зустрічі обговорювалися питання формування ноосферного розвитку в умовах III, IV та V промислових революцій.
 
Цікавими також були виступи наших студентів: Півня Владислава та Олондар Альони, які поділилися власним баченням важливої ролі молоді в науці.
 
Так, студент І курсу спеціальності "Економіка" (освітня програма «Економіка і бізнес») Півень Владислав зазначив, що, наукова діяльність є важливою не лише для поглиблення здобутих знань, а й для особистого самовдосконалення. Владислав поділився широкими можливостями, які створені на кафедрі, для науково-дослідницької роботи, закликавши долучатися до неї ще зі школи, зокрема через Малу академію наук України.
 
Окрім цього, студентка II курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" Олондар Альона розповіла як за допомогою наукової діяльності можна вивчити іноземні мови та подорожувати закордон. Вже будучи студенткою Альона  працювала в СумДУ на науковій темі та приймала участь в студентській конференції на базі університету під кервництвом викладача кафедри. Завдяки науковим здобуткам вона мала можливість абсолютно безкоштовно пройти літнє стажування в Польщі та покращити навички з проєктного менеджменту.