Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Проходження практики та працевлаштування
Перелік організацій та підприємств проходження практики, стажування та можливості працевлаштування здобувачів кафедри 

Більше про працевлаштування, бази практики, актуальні вакансії тощо – на сайті http://job.sumdu.edu.ua/pracevlashtuvannya-praktika

Працевлаштування випускників освітньої програми 051 "Економіка"
 
Аспірантура
 
Магістратура
 

Hаші випускники працюють

1) керівником підприємств, фінансово–економічних установ, організацій та їх об’єднань, філій, представництв:

генеральний директор ТОВ «Авіс-Украгро» Калашник С. (випуск 1999 р.); керуючий академічного відділення СФ ПАТ «Приватбанк» Колісник О.О. (випуск 2005 р.); керівник відділення Gold–клуб ПрАТ СФ «Приватбанк» Бубнова (Ярова) Юлія (випуск 2005 р.); заступник керуючого Сумського відділення ПАТ «Банк Надра», м. Конотоп Дрофа (Поповцева) Т.О. (випуск 2005 р.); фінансовий директор ТОВ «Алюмет» Циркот В.Ф.; директор ТОВ «Лелека–С» Губська Л.В.; заст. директора ТОВ «Дім, Сад та город» Пірін А.В.; комерційний директор Спільного рос–укр підприємства Виробничо–комерційна фірма «ВВВ» Гордієнко С.В.; радник голови правління ДАК «Хліб України» Твердий О.С.; керуючий справами апарату Президента ПАТ «Сумське НВО ім М.В. Фрунзе» Москвічов А.В.; керівник ТОВ "Будівельна компанія Перспективабуд" Циганенко Д. (випуск 2013 р.); директор фермерського господарства «Терра–2016» Свередюк А. (випуск 2017 р.); комерційний директор ТОВ «Іволжанська» Клочко О. (випуск 2018 р.); власник, директор Електротехнічної компанії «ОМ» Лях О. (випуск 2018 р.);

2) керівником адміністративних підрозділів у державних і місцевих органах влади:

Сумська міська рада – Беспалов О.В. (випуск 2006 р.); служба з питань міжнародного співробітництва Секретаріату Президента – Тарасенко О.О. (випуск 2009 р.); Сумська обласна державна адміністрація – Оксантюк О. (випуск 1997 р.); Рибалко О.А. (випуск 2005 р.); Анохіна О.М. (випуск 2008 р.); Хребтова (Шульга) І., Борсук К. (випуск 2011 р.); Колонтаєвська А. (випуск 2012 р.); Сумська районна державна адміністрація – Тарасенко Т. (випуск 2015 р.);

3) головним фахівцем, економістом, директором з економічних питань, начальником управління, менеджером середньої ланки:

економіст 1–ої категорії корпоративного бізнесу АКБ «Імекс Банк» Котов Ю.М. (випуск 2007 р)., менеджер по роботі з корпоративними клієнтами ПАТ «Банк Надра» Завальна А.О. (випуск 2007 р.), фінансовий консультант АТ «УкрСіббанк» Падалка В.В. (випуск 2006 р.), начальник відділу кредитування СФ АКБ «Правекс–банк» Рінчінова К.В. (випуск 2006 р.) тощо;  головний спеціаліст відділу фінансів та аудиту управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації Ковальова (Тарасова) К.В. (випуск 2011 р.); керівник напрямку споживчого кредитування РП (регіональний підрозділ) АТ КБ «Приватбанк» Гром І.К. (випуск 2018 р.);

4) економістом, консультантом, інспектором, експертом будь–яких функціональних підрозділів:

Податкової інспекції ( Александрова О.О., випуск 2005 р.), Пенсійного фонду України (Калюжна Н.В. – випуск 2007 р.), КРУ в Сумській області (Борозенець Д.С. – випуск 2009 р.), Управління статистики  (Савченко К.В. – випуск 2006 р.), Центру надання адміністративних послуг (Чабада В. , Левенець В. – випуск 2011 р.) тощо.

5) регіональним представником компанії:

Proctor and Gamble – Іващенко Т.В. (випуск 2005 р.), Гулевська Н. (випуск 2004 р.), Попов О. (випуск 2006 р.) тощо;

6) успішно здобули освіту та/або працюють закордоном

Шоган (Ландар) Г. (1996 р.); Мельник В. (випуск 2002 р.); Безпалий Ю. (випуск 2004 р.); Бірюкова І.М. (випуск 2005 р.); Момотенко І. (випуск 2009 р.);  Ткаченко (Раферті) А. – випуск 2010 р.); Гібнер Л., Хакімова Є., Шабан Г.О., Вакал Ю., Лисенко (Бартасєвієчене) О. (випуск 2011 р.); Лавриненко А., Прімова К. (випуск 2013 р.); Симоненко Р. (випуск 2016 р.); Казанцев М. (випуск 2018 р.);

7) займаються підприємницькою діяльністю:

Лебедка О.С. (випуск 2007 р.); Білодід А.В. (випуск 2008 р.); Соколова (Внученко) В. (2008 р.); Галушко В., Шапошник О., Сібілєва Я. (випуск 2011 р.); Лисенко М. (випуск 2013 р.); Михайлик В.М. (випуск 2015 р.);  Шимко В., Сорока (Мурай) А.,  Литвиненко (Калюжа) К., Мгеладзе (Пєтухова) А. (випуск 2018 р.) та ін.;

8) начальником відділу та провідним фахівцем на підприємстві:

FIM GROUP (Лапа В.О. – випуск 2006 р.), ЗАТ НВО "Гідромаш" (Алексенко О.О. – випуск 2006), ВАТ «ВНДІАЕН» (Лисак А.В. – випуск 2006 р.), СНВО ім. М.В. Фрунзе (Лисинська В.В. – випуск 2008 р.), ТОВ "Сілікатобетон" (Яценко Е.І. – випуск 2008 р.), СМР ТОВ «Фірма Антарес» (Вакуленко В.В. – випуск 2009 р.), ПП "Сумизовніштранс" (Яременко Н.П. – випуск 2009 р.), ТОВ «Грінко» (Ісаченко К.Б. – випуск 2009 р.), ТОВ"ШП "Харківенергоремонт" (Хруневич К.Г. – випуск 2009 р.), ПАТ "Конотопський хлібокомбінат" (Тарасенко О.М. – випуск 2009 р.), КІА філія ТОВ "Укр.автомоб.холдинг" (Талан О.М. – випуск 2009 р.), ТОВ "Нафтагарант", ПАТ "Сумихімпром" (Валькова І.О., Федірка С.В. – випуск 2010 р.), ПАТ «Альфа–банк» (Прокопенко О.О. – випуск 2011 р.), компанія «Нова пошта» (Скиртаченко В. – випуск 2011 р.), ТОВ "Роад Констракшн" (Макарюк (Яценко) Н. – випуск 2012 р.); ТОВ «Неткрекер» (Руденко Т.В. – випуск 2013 р.), АТ «Технологія» і ТОВ «Гуалапак Україна» (Яковенко М.В. – випуск 2009 р., Терещенко І. – випуск 2011 р., Кулик Л. – випуск 2012 р., Татарченко Н. – випуск 2014 р.), "Регіональна філія "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" виробничий підрозділ "Сумська дистанція колії" (Бабич М. – випуск 2015 р.), компанія "Интеграл Групп" (Шеверницька В. – випуск 2015 р.), Центр обслуговування бізнесу (Казбан Д. – випуск 2015 р.), ТОВ «Авіс Україна» (Некрутенко О.В. – випуск 2011 р., Ніколаєнко (Шинкаренко) О., Берест (Білокур) О., Шаповал (Шешеня) С. – випуск 2017 р.), ТОВ "Авіс Украгро" (Кальченко С. – випуск 2018 р.), ТОВ «Якобз Дау Егбертс Україна» (Клименко Ю. – випуск 2018 р.), ІП "ГФК Юкрейн" (Гаврилова В. – випуск 2018 р.), АТ Сумський завод насосного і енергетичного машинобудування «Насосенергомаш» (Попова А. – випуск 2019 р.); ТОВ «Гуала Кложерс Україна» (Кузьменко А. – випуск 2010 р., Соколова (Портянка) А. – випуск 2014 р., Марченко Т. – 2018 р., Сергієнко Д. – 2019 р.) та ін.;

9) науковим співробітником, викладачем ЗВО, аналітиком, дослідником тощо:

Васильєва Т.А. (випуск 1996 р.); Старченко Л.В., Лукаш О.А., Дерев’янко Ю.М. (випуск 2002 р.); Костюченко Н.М., Клименко О.В. (випуск 2004 р.), Чорток Ю.В., Гончаренко О.С. (випуск 2005 р.), Бурлакова І.М. (випуск 2006 р.), Коблянська І.І. (випуск 2007 р.), Пімоненко Т.В. (випуск 2009 р.), Лавриненко А.С. (випуск 2013 р.) та ін.

Наші відомі випускники