Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Вебінар «Імпорт вживаних автомобілів – між економікою та екологією»

23 листопада 2020 року студенти-підприємці групи ПЕ-71 в рамках дисципліни «Економіка транспроту» (викладач – Вороненко В.І.) відвідали вебінар «Імпорт вживаних автомобілів – між економікою та екологією», організований аналітичним центром CASE Україна.

Детальніше...
 
Погляд вченого у майбутнє. Виступ професора Л.Г. Мельника на міжнародній конференції в ХНЕУ
Д.е.н., професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор інституту МОН і НАН України зробив доповідь на пленарному засіданні щорічної Міжнародної наукової конференції CED -2020 «Економічний розвиток і спадщина Семена Кузнеца», яка відбулася 27.11.2020 у ХНЕУ Семена Кузнеця. В цьому році конференція проходила в дистанційній системі Zoom. В її роботі взяли участь 320 учасників. Були представлені відомі університети світу, у тому числі із Австралії, Азербайджану, Болгарії, Індії, Китаю, Литви, Німеччини, Норвегії, Польщі, Словаччини, США.  
Детальніше...
 
Семінар фахівця-практика з CRM для студентів-підприємців
2 грудня 2020 р. у межах курсу «Обґрунтування рішень у торгівлі» (гр. ПТЛ.м-71, лектор Віктор САБАДАШ) проведено практично орієнтоване заняття (семінар) фахівця-практика Костянтина ЗАВРАЖНОГО, керівника проектів та програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва ТОВ «ТЕНТІРА» на тему «Сервіси CRM: призначення, функціонал, інтерфейс, використання торговельними компаніями». 
Детальніше...
 
Студенти-підприємці відвідали вебінар із вивчення CRM-системи Бітрікс24!
25 листопада 2020 р. у рамках дисципліни «CRM» (викладач – Гриценко П. В.) студенти групи ЕН-92/1е та групи ПЕ-71 відвідали онлайн вебінар із вивчення CRM-системи Бітрікс24!
Детальніше...
 
Зустріч з практиком для студентів-економістів

27.11.2020 на практичне заняття з  дисципліни «Економіка підприємства» (групи ЕН-02/1е, ЕК-01а, лектор – д.е.н., проф. Л.Г. Мельник, викладач з практичних занять – к.е.н., доц. О.В. Кубатко) завітала провідний економіст головного управління Держпродспоживслужби в Сумський області, Тетяна Мороз, яка у 2014 році закінчила кафедру  економіки.

Детальніше...
 
Економічна ефективність очами виробничника: фахівець на лекції студентів-економістів
19.11.2020 на лекції для студентів-економістів (групи ЕН-02/1е, ЕК-01а, лектор – д.е.н., проф. Л.Г. Мельник, викладач з практичних занять – к.е.н., доц. О.В. Кубатко) виступала виробничник  Ганна Дериколенко. Майже півгодини досвідчений фахівець спілкувалася зі студентами, наводячи конкретні приклади з практичної діяльності, щодо застосування показників економічної ефективності діяльності підприємств. Саме цим питанням була присвячена лекція.
Детальніше...
 
Oнлайн тренінг-курс «Academic writing and publication of scientific papers»

Незважаючи на те, що календарний рік закінчується ми нарощуємо міжнародну діяльність. В рамках продовження співробітництва з бельгійськими партнерами з Health and Environment Services, Training and Consultancy “VOF”в особі професора Luc Hens, 17 листопада на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування відбувся черговий захід із ряду запланованих у 2020 році в рамках віртуального онлайн тренінг-курсу «Academic writting and publication of scientific papers».

Детальніше...
 
Вебінар з практиком підприємства ТОВ "НОВА ЕРА - ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА" Тетяною Піддубною
17 листопада 2020 р. в рамках дисципліни «Управління витратами підприємства» студенти 4 курсу групи Е-71 зустрілись із головним бухгалтером ТОВ "НОВА ЕРА - ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА" Тетяною Піддубною.
Детальніше...
 
Випускниця кафедри - кращий студент-науковець СумДУ 2020

17 листопада 2020 року в Сумському державному університеті відбулося підбиття підсумків щорічного конкурсу «Кращий студент 2020». За результатами конкурсу перемогу в номінації «Кращий студент-науковець» здобула випускниця бакалаврської програми «Економіка і бізнес» Поліна Кучеренко.

Детальніше...
 
На хвилях промислових революцій: лекції д.е.н., проф. Л.Г. Мельника для студентів факультету ЕЛіТ

В листопаді 2020 р. д.е.н., Л.Г. Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, директор НДІ Економіки розвитку МОН та НАН України прочитав цикл лекцій «Сучасні промислові революції: досвід ЄС та практика України» студентам спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Лекції була прочитані в рамках гранту ЄС Жана Моне «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), який наразі виконується на кафедрі.

Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 50