Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Інтерв'ю з випускницею Анною Григор'євою
Ми продовжуємо знайомити вас з крутими випускниками нашої кафедри. Анна Григор‘єва - випускниця спеціальності 051 ЕКОНОМІКА, менеджер (управитель) з підбору, забезпечення та використання персоналу в ТОВ "Бетлаб Груп".
Детальніше...
 
Студентка освітньої програми «Економіка та бізнес-інновації» посіла третє місце на конкурсі з спеціальності «Туризм»

Студентка освітньої програми «Економіка та бізнес-інновації» Анастасія Лисенко взяла участь у ІІ турі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

Детальніше...
 
Вітаємо Вороненка В'ячеслава Ігоровича з присвоєнням вченого звання доцента!
На підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 14 травня 2020 року затверджено рішення вченої ради Сумського державного університету про присвоєння вченого звання доцента Вороненку В'ячеславу Ігоровичу.
Детальніше...
 
Студентка спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність здобула «срібло» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»
 Студентка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», Толок Тетяна Сергіївна представила Сумський державний університет у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» з науковою роботою на тему «Розвиток підприємництва у сфері виробництва твердого біопалива». За результатами участі у конкурсі Толок Т.С. отримала диплом II ступеня (науковий керівник – к.е.н. Коваленко Є.В.). У зв’язку із ситуацією, що наразі склалася, підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р., який відбувся на базі Житомирського державного технологічного університету, визначено за результатами першого етапу ІІ туру Конкурсу. Загалом на Конкурс надійшло 126 студентських наукових робіт (170 авторів-студентів).
Детальніше...
 
Онлайн зустріч з випускником-практиком Євгенією Бедріною
«Робота має приносити задоволення» - такий основний девіз пропагує Євгенія Бедріна. У минулому випускниця СумДУ зі спеціальності «Економіка підприємства», а зараз – успішна, самодостатня людина, яка відвідала у якості експерта онлайн-семінар на тему «Бізнес етика та етика в бізнесі» в рамках курсу «Організація ведення бізнесу», що відбувся у четвер, 14.05.2020 р. 
Детальніше...
 
Перемога в конкурсі Менеджмент природоохоронної діяльності
Протягом лютого-квітня 2020 р. в Одеському державному екологічному університеті (ОДЕКУ) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності». 
Детальніше...
 
Статистика в гнучких методологіях управління проєктами «Agile» та «Scrum»: онлайн-семінар з коучем Анною Дериколенко

У п’ятницю, 8 травня 2020 року, коуч у сфері цифрового маркетингу та проектного менеджменту Анна Дериколенко провела онлайн-семінар для студентів 1 курсу ННІ ФЕМ імені Олега Балацького та ННІ БТ «УАБС». Анна поділилася досвідом роботи в командах, який отримала, коли працювала таргетологом у Median ads & School, менеджером з продажів у VIP media group та менеджером з реклами в ТОВ «Ельфа Лабораторія».

Детальніше...
 
Знайомство зі спеціальністю 051 "Економіка", освітня програма "Економіка та бізнес-інновації"
Настав час ознайомити вас з нашою неймовірною магістерською програмою, яка об'єднує в собі економічні, фінансові, управлінські та інформаційні компетенції. Якщо хочете бути більш конкурентоспроможним на ринку праці, то обирайте нашу магістерську програму "Економіка та бізнес-інновації".
Детальніше...
 
Міжнародний форум «Сучасні виклики на шляху до сталого розвитку: діалог народів та країн»
28-30 квітня 2020 р. колектив кафедри успішно провів міжнародний форум «Сучасні виклики на шляху до сталого розвитку: діалог народів та країн», який об’єднав більше 90 учасників в рамках відкритих дискусій з представниками наукових шкіл та установ різних країн.
Детальніше...
 
Друга зустріч з директором ТОВ "ТФ"АВІАТУР-СУМИ" Романом Говоруном
29 квітня 2020 р. відбувся відео – семінар, в якому взяли участь аспіранти та студенти гр. Е.м-91 кафедри економіки, підприємництва та БА в рамках дисципліни «Управління конкурентоспроможністю» (викладач Андрій Євдокимов). Це вже друга зустріч з випускником нашої кафедри Романом Говоруном, директором ТОВ "ТФ"АВІАТУР-СУМИ".
Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 46