Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Перемога міжнародного рівня: 1 місце сумського студента на Міжнародному конкурсі з «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» в Кременчузі

3 червня 2021 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у співробітництві з університетами Великобританії, Латвії, Литви, Чехії, Польщі, Китаю та багатьох інших відбувся фінальний тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше...
 
2 місце на міжнародному конкурсі

28 травня 2021 р. відбулася підсумкова онлайн-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка» на базі Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського. Цього року на конкурс було понад  100 робіт з багатьох країн, таких як: Україна, Китай, Грузія, Італія, Білорусь, Гана та ін. Представники різних країн (Нідерланди, Білорусь, Ірак, Грузія та ін.) були представлені і в журі.

Детальніше...
 
Глобальні виклики людства в світлі сучасного фазового переходу – у виступі на конференції в ХНЕУ проф. Л.Г. Мельника і доц. О.М. Маценка (СумДУ)

27.05.2021 р. у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулася щорічна Міжнародна наукова конференція «Економічний розвиток і спадщина Семена Кузнеця». На конференції узяли участь понад 250 науковців із багатьох країн. За традицією на форумі актуалізувалася наукова спадщина С. Кузнеця, Нобелівського лауреата з економіки 1971 року, теоретика і практика економіки розвитку.

Детальніше...
 
Круглий стіл викладачів і студентів Сумського державного університету та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна

25.05.2021 р. відбувся цикл занять студентів і викладачів кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ та факультету міжнародних економічних відносин та готельно-ресторанної справи Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Детальніше...
 
Участь в практично орієнтованій онлайн-конференції «Head of Digital Day» від Академії WebPromoExperts

27 травня 2021 р. на запрошення Академії WebPromoExperts (м. Київ) доцент, к.е.н. Віктор САБАДАШ взяв участь в онлайн-конференції «Head of Digital Day». Фахівці, експерти й учасники конференції обговорили практичні кейси, представлені фахівцями провідних українських компанії, з інтернет-маркетингу і кар’єрного зростання.

Детальніше...
 
Зустріч з практиком

Сьогодні, 20 травня 2021 р., група магістрів Е.м-01 (ОП «Економіка та бізнес-інновації») зустрілась із випускницею кафедри економіки, підприємництва та БА Марією Малюгою, інженером з програмного тестування міжнародної ІТ-компанії EPAM SYSTEMS,  в рамках проведення практичного заняття з дисципліни «Управління конкурентоспроможністю» (викладач Андрій Євдокимов).

Детальніше...
 
Глобалізаційні виклики XXI століття очами економістів

Науковці кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ узяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Менеджмент XXI століття: глобалізаційні виклики», яка відбулася 19.05.2021 року в Полтавському державному аграрному університеті. Д.е.н., проф. Леонід Мельник та к.е.н., доц. Олександр Маценко зробили на пленарному засіданні онлайн-доповідь «Майбутнє в світлі сучасних промислових революцій: досвід ЄС та практика України».

Детальніше...
 
Дисертація Анни Дериколенко заглядає у майбутнє: новина з кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування

Нещодавно наукова співробітниця кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ Анна Дериколенко блискуче захистила кандидатську дисертацію «Просування продукції промислових підприємств за допомогою інструментарію цифрового маркетингу».

Детальніше...
 
Участь у зборах редакційної колегії журналу «Environment, Development and Sustainability»

18 травня 2021 року,  Кубатко О.В. (д.е.н., професор) редактор журналу  «Environment, Development and Sustainability», котрий індексується в базах даних Scopus, WOS  прийняв участь в он-лайн семінарі редакційної колегії журналу.

Детальніше...
 
Зустріч з практиком

12 травня 2021 р. група магістрів Е.м-01 (програма «Економіка та бізнес-інновації») та Птл.м-01 (програма «Підприємництво, торгівля та логістика») зустрілась на практичному занятті з предмету «Управління активами» (викладач Микола Харченко) із Мазіном Юрієм Олександровичем, заступником директора ТОВ «Аква-Буд», провідним менеджером дирекції продажів АТ «СМНВО Інжиніринг». 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 60