Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Черкаський дайджест

У період з 18 по 20 травня зав. кафедри економіки та бізнес-адміністрування СумДУ, директор Інституту економіки розвитку МОН і НАН, д.е.н., проф. Л.Г. Мельник в рамках науково-викладацького обміну відвідав кафедру економіки і управління Черкаського інституту банківської справи. Відбулася ділова зустріч з викладачами кафедри.

У бесіді з зав. кафедрою д.е.н., професором Р.Ф. Пустовійтом були обговорені перспективи спільної наукової діяльності, а також підготовки спільних навчальних посібників. На прохання кафедри проф. Л.Г. Мельник прочитав лекцію в рамках проекту Жана Моне «Досвід ЄС і формування сталого розвитку в Україні».

  

Лекція проф. Л. Г. Мельника

 

Проф., д. е. н. Р.Ф. Пустовійт

 

  

У бібліотеці інституту приємно було дізнатися, що наразі молодь переживає давно забутий «бум» читання художньої літератури (!)

 

У черкащан відмінне почуття гумору. Пам'ятник водопровідникові перед підприємством водоканалу Замурований в стінку стілець в одному з кафе Черкас. Можливо це і є той самий «дванадцятий стілець»?

Скориставшись можливістю проф. Л.Г. Мельник відвідав історичні місця Черкащини.

  

Одна з найстаріших рослин України 1100-річний дуб в Холодному яру

 

  

У музеї Холодноярської республіки

 

  

Це і є той самий Холодний яр, де багато місяців тримався оплот української волі

 

Троїцька церква в м. Суботін, де завершився земний шлях Богдана Хмельницького Усипальниця Б. Хмельницького в Троїцькій церкві

 

 

Сюрприз для проф. Мельника. Відчувається, що до його приїзду встигли приготуватися Дуб - без жодного сучка на висоту 24 м

Богданова гора в Чигирині (монумент Б. Хмельницькому) Богданова гора (Бастіон Дорошенка)


  

Географічний центр України (Околиця м. Шполи Черкаської області)