Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Лекції та тренінг Жана Моне для студентів із Острозької академії

З 20 по 22 березня 2017 доценти кафедри економіки та бізнес-адміністрування Кубатко Олександр Васильович та Ковальов Богдан Леонідович провели серію лекцій та тренінгів для студентів Національного університету «Острозька академія» в рамках навчального модулю Жана Моне “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE).

Під час лекцій Кубатко О.В. обговорив зі студентами економічні, соціальні та історичні передумови формування європейських інтеграційних об’єднань та проаналізував основні етапи розвитку економіки ЄС. Окремою частиною лекційного матеріалу були питання пов’язані із актуальними можливостями та поточними викликами, що стоять перед Україною у відносинах з ЄС.

Після завершення лекційного матеріалу Ковальов Б.Л. та Кубатко О.В. провели бізнес-тренінг щодо активізації торгівлі вітчизняними товарами на закордонних ринках, в тому числі на ринку ЄС. Студенти мали змогу проаналізувати конкурентоспроможність української продукції, вибрати ринки збуту та запропонувати канали просування продукції на європейські ринки.

Спільне читання лекцій, обмін викладацькими практиками та студентська мобільність між Сумським державним університетом та Національним університетом «Острозька академія» відбувається в рамках підписаних двосторонніх договорів про співпрацю та в рамках консорціуму українських вишів та Варшавського університету.

По завершенню лекцій та тренінгу студентам із Острозької академії було презентовано он-лайн курс «Основи європейської економіки та торгівельної політики ЄС» (https://elearning.sumdu.edu.ua/s/b8-di8) для активних учасників було видано відповідні сертифікати.

Під час проведення даного заходу, варто відмітити гарну організацію та гостинність зі сторони декана економічного факультету НУ «Острозька академія» д.е.н, проф. Козак Л.В.

У майбутньому передбачається поглиблення співпраці між двома університетами у викладацькій та наукових сферах.

Детальний фотозвіт про роботу подано нижче

НУ «Острозька академія» вітає гостей із Сум 

  

Кубатко О.В. під час лекцій зі студентами Острозької академії

 

Робота в командах під час проведення тренінгів для студентів 

  

Вручення сертифікатів та загальне фото на пам’ять