Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Весняні лекції та тренінг по програмі Жана Моне для студентів ПолтНТУ
23 по 24 травня 2017 року в рамках святкування 120-ї річниці з дня народження Юрія Кондратюка доценти кафедри економіки та бізнес-адміністрування Кубатко Олександр Васильович та Ковальов Богдан Леонідович провели серію лекцій та тренінг для студентів Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка в рамках навчального модулю Жана Моне “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE).
Під час лекцій Кубатко О.В. обговорив зі студентами  про особливості торгівлі в рамках  зони вільної торгівлі із ЄС, розкрив питання конкурентоспроможності продукції українського виробництва на ринках ЄС.
Окремою частиною лекційного матеріалу були питання пов’язані із актуальними можливостями та поточними викликами, що стоять перед Україною у відносинах з ЄС.
Після завершення лекційного матеріалу Ковальов Б.Л. та Кубатко О.В. провели бізнес-тренінг щодо активізації торгівлі вітчизняними товарами на закордонних ринках, в тому числі на ринку ЄС. Студенти мали змогу проаналізувати конкурентоспроможність української продукції, вибрати ринки збуту та запропонувати канали просування продукції на європейські ринки.
Спільне читання лекцій та обмін викладацькими практиками Сумським державним університетом та ПолтНТУ відбувається в рамках підписаних двостороннього договору про співпрацю.
По завершенню лекцій та тренінгу студентам із ПолтНТУ було презентовано он-лайн курс «Основи європейської економіки та торгівельної політики ЄС» (https://elearning.sumdu.edu.ua/s/b8-di8) для активних учасників було видано відповідні сертифікати.
Під час проведення даного заходу, варто відмітити гарну організацію та гостинність зі сторони завідувача кафедри економіки підприємства к.е.н, проф. Чевганової В. Я.
У майбутньому передбачається поглиблення співпраці між двома університетами у викладацькій та наукових сферах.
Детальний фотозвіт про роботу подано нижче
 
  
Полтавський національний технічний університет  ім. Ю. Кондратюка вітає гостей із Сум 
 
Кубатко О.В. під час роботи на конференції присвяченій ювілею Ю. Кондратюка
 
Лекції та вручення сертифікатів для переможців тренінгу 
 
Загальне фото на память із студентами ПолтНТУ
 
Полтавські галушки…