Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Науковці кафедри відвідали Каунаський технологічний університет в рамках україно-литовського проекту
З 8 по 15 жовтня відбувся робочий візит викладачів-науковців кафедри економіки та бізнес адміністрування до Каунаського технологічного університету (КТУ, м. Каунас, Литва) в рамках виконання міжнародного україно-литовського наукового проекту «Розробка інституційних і економічних засад забезпечення сталого розвитку і «зеленої» економіки на регіональному рівні».
Програма візиту групи науковців у складі проф. Леоніда Мельника, доц. Ірини Дегтярьової та доц. Богдана Ковальова була досить насиченою та цікавою.
По-перше, керівник проекту, професор Леонід Мельник виступив з лекцією на тему «Розвиток зеленої економіки в рамках 3-ї і 4-ї промислових революцій» перед студентами 4-го курсу факультету економіки та бізнесу КТУ.
По-друге, спільно з литовськими колегами українські науковці взяли участь у науковому семінарі «Проблеми сталого розвитку та зеленої економіки». Головними спікерами семінару були:
- від України: проф. Л. Мельник, доц. І. Дегтярьова та доц. Б. Ковальов
- від Литви: проф. Ритіс Крусінскас (Prof. dr. Rytis Krusinskas), докт. Ліна Сіневічієне (Lekt. dr. Lina Sineviciene) та докт. Аушріна Лакстутієне (Doc. dr. Ausrine Lakstutiene). Учасниками семінару також були науковці КТУ.
По-третє, керівники проектів проф. Л. Мельник (українська сторона) та доц. Ліна Сіневічієне (литовська сторона) обговорили деталі виконання проекту.
По-четверте, з ініціативи литовських партнерів відбулася виробнича екскурсія на підприємство «Fornestas». Під час екскурсії науковці та керівництво підприємства обговорили ефективність використання «зелених» технологій, які впроваджені на їх виробництві.
Наприкінці робочого візиту у форматі круглого столу дослідники обговорили плани та перспективи співпраці у майбутньому.
Сумські науковці також здійснили одноденну поїздку до Риги для участі в міжнародній науковій конференції з економіки та підприємництва (Ризький технічний університет), де вони виступили із доповідями.