Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Лекції Жана Моне з курсу «Європейська торгівля та Україна»

У грудні 2017 року доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування Кубатко Олександр Васильович прочитав лекції з курсу «Європейська торгівля та Україна»  для студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ННІ БТ «УАБС» в рамках навчального модулю Жана Моне “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE).

Метою курсу є надання студентам актуальних тем у європейській торгівлі та вивчення питань політики, що впливають на торгівлю між Європейським Союзом та Україною. Студенти отримали інформацію, щоб зрозуміти загальні принципи спільної торгової та галузевої політики в ЄС. Значну увагу було приділено інформації про розвиток європейських торговельних угод з особливим наголосом на Україні. Основними питаннями, що розглядалися в структурі курсу є: економічні основи торгівлі; система європейської торгової політики; торговельне співробітництво між Україною та ЄС; зміст поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між ЄС та Україною; реалізація поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі в Україні.

Під час проведення даного заходу, варто відмітити гарну організацію та гостинність зі сторони завідувача кафедри міжнародної економіки д.е.н, проф. Петрушенка Ю.М. та доцента кафедри Щербини Т.В.