Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Перемога у конкурсі наукових робіт (м. Дніпро)

Студентки спеціальності «Економіка підприємства» Гаврилова Валерія та Гайтина Марія вибороли друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», відстоявши честь Сумського державного університету.

Підсумкова Міжнародна науково-практична конференція відбулася 22-23 березня на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. У перший день конференції в якості експерта виступив Маценко Олександр Михайлович – викладач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького з доповіддю «Ключові драйвери суспільного розвитку в умовах цифрової економіки». Доповідь привернула увагу науковців Німеччини, Грузії та України, що вилилося у продуктивну дискусію щодо місця людини та окремої країни у цифровій економіці.

Другого дня відбувся захист найкращих з 59 наукових робіт, представлених на конкурс. Наші студентки представили оригінальну презентацію «Соціально-економічні перспективи співробітництва у сфері транспорту ЄС та України». За результатами рецензування та захисту наукова робота зайняла II місце у Всеукраїнському конкурсі. Науковий керівник роботи к.е.н., доцент Маценко О.М.

Вітає переможців Голова комісії д.е.н., професор програм Жана Моне Чужиков В.І.

Дуже приємно було на конференції зустріти друзів з інших кафедр та університетів м. Суми.

Представники з м. Суми: конкурсантки та їх керівники д.е.н., проф. Михайлова Л.І., д.е.н., проф. Макаренко М.І., к.е.н., доц. Маценко О.М.