Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Наукова перемога у магістерській олімпіаді в Києві
Магістрант кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Якушко Тетяна Віталіївна (гр. Е.м-71) у важкій боротьбі виборола 2-ге призове місце у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» («Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», рівень – «магістр»), що проходила 27-28 березня 2018 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті (КНТЕУ) .
Учасникам заходу були запропоновані конкурсні завдання, які складалися із закритих тестів та комплексної ситуаційної задачі. У процесі змагань студенти мали можливість продемонструвати навички економічного мислення, фаховість підготовки та досвід, набутий за час навчання на даній спеціальності. При оцінюванні відповідей на завдання враховувались їх аргументованість, логічність та повнота. 
 
Наукове керівництво і підготовку магістранта здійснив доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, к.е.н., доцент Сабадаш В. В.
 
Паралельно (28 березня 2018 р.), у межах наукових заходів ІІ туру Всеукраїнської олімпіади, науковцями КНТЕУ було проведено Всеукраїнський круглий стіл «Ризики у зовнішньоекономічній діяльності: джерела виникнення та передумови подолання», на якому к.е.н., доцент Сабадаш В. В. представив доповідь на тему «Економіко-правовий інструментарій запобігання конфліктів у зовнішньоекономічній діяльності» та прийняв активну участь у дискусії. 
 
Вітаємо переможницю із успіхом і бажаємо подальших переможних здобутків у навчанні й наукових дослідженнях!