Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Перемога в Одесі!

Студент 4 курсу СумДУ спеціальності “Економіка підприємства”  Шиян Андрій Сергійович під керівництвом д.е.н., професора Мельника Леоніда Григоровича переміг у  ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності "Менеджмент" спеціалізації "Менеджмент природоохоронної діяльності".

Науково-практична конференція відбувалася 27-28 березня 2018р. на базі Одеського державного екологічного університету. Першого дня відбувся захист наукових робіт. Зокрема, було представлено 30 робіт з усіх регіонів України. Наш студент Шиян Андрій представив до захисту наукову роботу на тему: “Менеджмент природоохоронної діяльності на транспорті у світлі третьої промислової революції та Industry 4.0”. Після захисту робіт, для всіх учасників конференції був організований тренінг на тему: “Портрет прогресивного викладача”.

Наступного дня відбувся виступ завідуючого кафедри Економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького, д.е.н., професора Мельника Леоніда Григоровича з доповіддю “Фазовий перехід у світлі III та IV промислових революцій ”. Доповідь розкрила основні етапи переходу до інтернету речей та привернула особливу увагу всіх слухачів.

Заключним етапом конференції стало підведення підсумків та нагородження переможців. Шиян Андрій був нагороджений дипломом І ступеня за перемогу, а д.е.н., професор Мельник Леонід Григорович отримав подяку від оргкомітету як керівник наукової роботи.

Після закінчення конференції, для її учасників, була організована екскурсія по місту, на якій було оглянуто історичні місця міста Одеси.

Мельник Л.Г. та Шиян А.С. на конференції в Одеському державному екологічному університеті.

Захист наукової роботи студента 4 курсу СумДУ спеціальності “Економіка підприємства”  Шияна А.С.

Доповідь д.е.н., професора Мельника Л.Г. на тему:  “Фазовий перехід у світлі III та IV промислових революцій ”.

Привітання та нагородження з перемогою студента Шияна А.С. та д.е.н., професора Мельника Л.Г.

Екскурсія по місту Одеса.