Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Стажування в Індії та обмін досвідом в рамках гранту Жана Моне
У період з 10 по 30 березня 2018 року Пімоненко Т. В. (старший викладач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування) пройшла міжнародне стажування у формі підвищення кваліфікації в Інституті Енергії та Ресурсів (Нью-Делі, Індія) «Інтегрований підхід до сталого розвитку» в рамках програми ITEC.
У стажуванні прийняли участь представники більше ніж з 10 країн світу: Колумбія, Польща, Литва, Лесото, Сирія, Нігер, Нігерія, Єгипет, Коста Ріко, Афганістан, Бангладеш, Того та інші. 
Однією зі складових міжнародного стажування в Нью-Делі був обмін досвідом виконання грантових міжнародних проектів.  У ході стажування Тетяна представила основні результати гранту  Жана Моне “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE). Також, вона презентувала методи та методики викладання нових навчальних курсів «Основи Європейської торгової політики» та «Економічні відносини європейської торгівлі». 
Підвищення кваліфікації в Інституті Енергії та Ресурсів має стати стимулюючим чинником для поглиблення міжнародної співпраці та роботи в напрямах наукових та освітніх грантових проектів.