Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Інтенсивний курс "Європейська економіка та торгова політика ЄС" для українських та ганійських студентів у Харкові
Протягом травня 2018 року Олександр Кубатко провів інтенсивний курс "Європейська економіка та торгова політика ЄС" для українських і ганійських студентів Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеца. Всі лекції були проведені в рамках модуля Жана Моне "Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України" (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE).
У рамках курсу студенти отримали інформацію про структуру європейської економіки та вивчили конкретні питання  економічної політики, які впливають на торгівлю з країнами-партнерами. Крім того, студенти отримали базові знання про процес європейської інтеграції.
 
Студенти освоїли основні факти про розвиток європейських структур, інституцій та їх вплив на економічну діяльність. Вони також отримали інформацію про основні правила та норми на європейському спільному / внутрішньому ринку.
Особлива увага була приділена таким темам: Концептуалізація європейської інтеграції; Історичний розвиток інтеграції в ЄС; Етапи економічної інтеграції; Роль економіки ЄС в сучасному світі; Торгова політика ЄС.
Потрібно подякувати за відмінну організацію лекцій та гостинність кафедру менеджменту та бізнесу, особлива подяка завідувачу кафедри,  доктору економічних наук, професору  Лепейко Тетяні.