Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Участь представників кафедри у Регіональному форумі "Дні сталого розвитку в Сумській області"
30 листопада 2018 року делегація з представників кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування у складі професора Ірини Сотник, аспіранта Алли Треус та студентки гр. ПЕ-61 Євгенії Кріпак взяла участь у Регіональному форумі "Дні сталого розвитку  в Сумській області", що проводився на базі Сумського національного аграрного університету (СНАУ).
Захід був організований за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) спільно зі СНАУ та СумДУ. Учасники форуму обговорили актуальні питання, пов’язані з досягненням цілей сталого розвитку, можливості співпраці ПРООН та Сумщини в рамках проекту «Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), розбудову освіти для сталого розвитку територій. Представники кафедри мали змогу ознайомитися з новітніми світовими та вітчизняними тенденціями і досягненнями у сфері сталого розвитку, попрацювати над практичними проектами з досягнення цілей сталого розвитку у секціях форуму. Особливу цікавість аудиторії викликала доповідь Тамари Харченко, 
регіонального координатора ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в Сумській області та координатора Проекту HOUSES в Сумській області, щодо процесу імплементації цілей сталого розвитку на міжнародному та національному рівнях, а також можливостей впровадження енергоефективних технологій в ОСББ за підтримки ПРООН. 
За результатами конкурсу есе студентських робіт, проведеного ПРООН та присвяченого питанням сталого розвитку, Євгенія Кріпак була нагороджена грамотою переможця. Вітаємо Євгенію!