Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Абсолютна перемога на конкурсі в Одеському державному екологічному університеті
13-15 березня у Одеському державному екологічному університеті відбувся заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», напрям «Менеджмент природоохоронної діяльності».
Всього на конкурс було подано 39 робіт. Одна з них – від другокурсників Євгена Скрипки та Станіслава Ніколаєва, які навчаються в СумДУ за напрямом підготовки «Економіка та бізнес». Авторів найкращих наукових робіт було відібрано у другий тур – підсумкову науково-практичну конференцію. За результатами незалежного рецензування та захисту на підсумковій конференції наукова робота Євгена Скрипки та Станіслава Ніколаєва на тему «Еколого-економічне обґрунтування підвищення енергоефективності житлового сектору» була оцінена дипломом I ступеня (науковий керівник – д.е.н., професор Мельник Л.Г.).
 
 
Є. Скрипка обґрунтовує головну ідею наукової роботи
 
 
Ніколаєв С. та Скрипка Є відповідають на запитання
 
 
Проф. Л. Мельник отримує нагороди конкурсу
 
На прохання ОДЕкУ проф. Л. Мельник прочитав для учасників конкурсу і викладачів лекцію «III та IV промислові революції в ЄС та Україні: питання економіки та торгівлі».
 
 
Виступ проф. Л. Мельника
 
 
Проф. Л. Мельник під час лекції
 
Для учасників конкурсу була проведена екскурсія по «родзинках» Одеси.
 
 
С. Ніколаєв та Є. Скрипка на екскурсії у міському саду на вул. Дерибасовській
 
 
Нова скульптурна група у міському саду «Одеський час» наводить на думку: треба поспівати за часом. Це, власне, і зробили сумські делегати в Одесі, вигравши 1-е місце
 
Успіхів молодим науковцям та їх керівникам!