Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Дві перемоги сумських студентів-економістів на конкурсі у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті
Вже традиційно студенти спеціалізації «Економіка і бізнес» СумДУ 11 квітня взяли участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт», напрям: «Економіка автомобільного транспорту», який відбувся у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.
Всього на конкурс було подано 53 наукові роботи, авторів найкращих робіт було запрошено на підсумкову науково-практичну конференцію. Серед запрошених були й 3 студенти СумДУ напряму підготовки «Економіка і бізнес» Скрипка Євген (2 курс), Попов Владислав (1 курс) та Ткаченко Олена (2 курс).
Олена Ткаченко відповідає на запитання членів конкурсної комісії
 
За результатами незалежного рецензування та захисту на підсумковій конференції наукові роботи були оцінені: 
1) Дипломом II ступеня - «Інноваційне управління громадським транспортом в умовах цифрової економіки», автори Скрипка Є. та Попов В. (науковий керівник – д.е.н., професор Мельник Л.Г.);
2) Дипломом III ступеня – «Організаційно-економічне регулювання транспортних потоків», автори Ткаченко О. та Ніколаєв С. (науковий керівник – к.е.н., доцент Маценко О.М.).
 
Нагородження Євгена Скрипки
 
Нагородження Владислава Попова
 
Нагородження наукових керівників: 
проф. Леоніда Мельника та доц. Олександра Маценка
Успіхів та натхнення молодим науковцям та їх керівникам!