Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Дружня зустріч вчених ННІ ФЕМ імені Олега Балацького з учнями школи по вул. Олега Балацького

До дня народження О.Ф. Балацького (11 травня) була проведена лекція для учнів 10 та 11 класів 21 школи м. Суми. Головний спікер завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, проф. Леонід Мельник поділився біографією Олега Федоровича і його досягненнями, які сприяли розвитку науки в м. Суми. На зустрічі також був присутній доцент кафедри О. М. Маценко. Викладачі розповіли про нові напрями досліджень, присвячених Третій і Четвертій промисловим революціям, які проводяться кафедрою, що продовжує школу Олега Балацького.

Проф Л. Мельник розповідає про роль О.Ф. Балацького у розвитку економічної науки в колишньому СРСР і, зокрема, у м. Суми

Значний інтерес в учнів викликала дружня бесіда зі студентом II курсу спеціальності «Економіка і бізнес» Євгеном Скрипкою, який поділився перевагами навчання у СумДУ. Він розповів про участь у наукових і комерційних проектах кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, а також поділився своїм досвідом використання отриманих знань для організації власного бізнесу.