Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Екскурсія студентів на «Гуала Кложерс Україна»
Не зважаючи на прохолодну погоду кінця вересня, навчальна атмосфера в ННІ ФЕМ імені Олега Балацького підігрівається за рахунок тісних партнерських зв’язків керівництва кафедри ЕП та БА з підприємствами Сум. 24 та 25 вересня студентам та викладачам кафедри ЕП та БА на чолі із її завідувачем Мельником Л.Г., випала можливість відвідати одне з провідних підприємств Сумської області «Гуала Кложерс Україна». 
Протягом останніх років“GualaClosuresUkraineLTD” є одним з лідерів Східної Європи з виробництва полімерних та алюмінієвих ковпачків різних широкого асортименту з інноваційним дизайном.
Відвідувачів вразила гостинність та відкритість керівництва підприємства в особі генерального директора Зайця В.В., та його заступника Рябченко В.С. Останній доречі, особисто організував та провів цікаву та корисну екскурсію по виробництву, а за результатами спілкування зі студентами та викладачами було вирішено поглибити  співробітництво з різних напрямків, таких як впровадження практико-орієнтованого навчання з використанням виробничої та науково-практичної бази підприємства. Особливо корисно студентам першого курсу гр. ЕН-91 в рамках курсу «Організація підприємницької діяльності» було ознайомитись на конкретному прикладі з моделлю успішного підприємства та особливостями господарювання в сучасних умовах.  Не менш цікаво та корисно для студентів старшого, четвертого курсу груп ПЕ-61 та Е-61 було   поглибити свої знання та практичні навички в рамках курсу «Глобальні ринки і конкуренція» з такої тематики, як закордонні ринки збуту продукції «Гуала Кложерс Україна: цінові стратегії, конкуренція, пошук нових ринків/ніш. Профайли й практичні кейси компанії на ринках Азії, Латинської Америки, Східної Європи, Близького Сходу. Також в рамках курсу «Економіка логістичних рішень» студентами було проаналізовано резерви підвищення ефективності логістичної системи підприємства.
Для працівників та співробітників підприємства виявилось також корисно поспілкуватися зі студентами, так, вони мали змогу попрактикуватися у польових умовах у спілкуванні англійською мовою зі студентами-іноземцями магістерської спеціальності «Бізнес-адміністрування», які ділилися міжнародним досвідом та задавали непрості питання. 
Особливу подяку хочемо виразити генеральному директору «Гуала Кложерс Україна» Зайцю В.В., його заступнику Рябченку В.С. та завідувачу кафедри ЕП та БА Мельнику Л.Г.