Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Збереження та просування економіки сільських територій: участь науковця кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування у Міжнародному семінарі

З 13 по 16 листопада 2019 року у рамках наукового стажування за програмою Фулбрайта професор кафедри Ірина Сотник взяла участь у міжнародному науковому семінарі «Збереження та просування економіки сільських територій», який проводився за підтримки Бюро освітніх та культурних програм Державного департамента США у м. Мінеаполіс (Мінесота, США).

На семінарі були присутні 90 дослідників з 53 країн світу, що є  учасниками програми Фулбрайту 2019-2020 року, а також представники державних та місцевих органів влади, відповідальних за розвиток сільських територій, громадських організацій Мінесоти. На засіданнях обговорювалися питання  розвитку агробізнесу на сільських територіях із залучеIнням механізмів міжнародної торгівлі, фінансових інституцій, аспекти управління розбудовою великого та малого  бізнесу в сільських громадах.

Учасники мали також можливість відвідати американські родини і з’ясувати актуальні питання розвитку місцевих громад у процесі живого спілкування, ознайомитися з освітнім процесом в Університеті Мінесоти та Коледжі Св. Олафа.