Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Науково-викладацька діяльність на південному континенті: стажування професора Л.Г. Мельника в Сіднеї, Австралія
З грудня 2019 по лютий 2020 завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України, д.е.н., професор Л.Г. Мельник перебував на науково-викладацькому стажуванні в Школі бізнесу Університету Нового Південного Вельсу (UNSW).
Протягом стажування виконано комплекс науково-викладацьких робіт. Підготовлені наукова стаття щодо впливу проривних технологій на розвиток соціально-економічних систем та науково-популярна стаття про роль цифрової науково-технічної революції у розвитку суспільства, зібрано матеріал для монографії щодо особливостей сучасного фазового переходу до нової соціально-економічної формації у ході IV і V промислових революцій. Завершено редагування підручника «Економіка і бізнес».
 
Проф. Л. Мельник зробив презентацію про особливості розвитку економічних систем та бізнесу в умовах ІІІ, IV та V промислових революцій для викладачів та науковців Школи бізнесу UNSW. Він також узяв участь у роботі наукового симпозіуму «Сучасна аналітика в економіці та маркетингу», який проходив в університеті.
Школа бізнесу UNSW
 
Свій розвиток UNSW звіряє по сонцю, точніше по сонячному годиннику (на башті). Щоправда, у хмарну погоду це зробити важче
 
Презентація проф. Л. Мельника для викладачів і науковців Школи бізнесу UNSW
 
Відповіді на запитання у ході презентації
 
Проф. Л. Мельник на круглому столі з викладачами Школи бізнесу
 
Робота симпозіуму. Виступ ключового спікера проф. М. Ведела (Університет Мариленда, США). «В роботі сучасної економічної системи аналітична інформація дозволяє дозувати дії і час їх здійснення, як при виготовленні ліків їх склад і час застосування». Наприклад, відповідає на запитання: на якій секунді рекламного ролика краще дати раціональне пояснення, дитячий сміх або музику – і як це конвертується в доходи.
 
Із виступу Dr. A. Ісраелі (Школа бізнесу, Гарвард, США): «90% інформації, яку ми зараз маємо, продукована протягом останніх двох років»
 
Проф. Л. Мельник – на пленарному засіданні симпозіуму
 
Робота секції симпозіуму «Динаміка економічних систем»
 
  
Симпозіум проходив в екзотичному місці з видами на відомий Сіднейський оперний театр і міст через затоку
(види з вікна зали, де проходив симпозіум)
 
Зустріч на симпозіумі з давнім знайомим професором Школи бізнесу UNSW Джоном Робертсом
 
Професору Л. Мельнику як головному редактору міжнародного наукового журналу «Mechanism of Economic Regulation» було дуже приємно зустрітися з колегою – головним редактором міжнародного наукового журналу «The Economic & Labor Relations Review» проф. Анне Джунор
 
Із побаченого: особливості екзотичної австралійської зеленої архітектури
 
У Сіднеї зараз – сезон цвітіння жасмину
 
Зважаючи на теплу українську зиму довелося шукати холоду у льодовому палаці спекотного Сіднея