Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Наукове стажування професора кафедри Ірини Сотник в Університеті Меріленду, Меріленд, США
З вересня 2019 року по лютий 2020 року професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, д.е.н., професор Ірина Сотник перебувала на науковому стажуванні на кафедрі економіки сільського господарства та ресурсів Університету Меріленду, м. Коледж Парк, Меріленд, США.
Протягом стажування виконано комплекс науково-дослідних робіт. Підготовлено до друку 2 наукові статті з питань енергетичної бідності населення та впливу субсидій на комунальні послуги на енергоефективність домогосподарств, зібрано матеріал для написання третьої статті щодо визначення чинників впливу на енергоефективний розвиток домогосподарств США та України. Опубліковано 2 статті у журналах, що входять до БД Скопус, 1 розділ в англомовній монографії, відредаговано та видано 1 колективну україномовну монографію, а також звіт з виконання науково-дослідної роботи.
Професор Ірина Сотник зробила презентацію про особливості розвитку відновлювальної енергетики у світі та Україні для представників Наукового товариства імені Т. Шевченка, м. Нью-Йорк, а також презентацію про механізми економічного стимулювання розвитку енергоефективності та відновлювальної енергетики в українських домогосподарствах для викладачів та науковців кафедри економіки сільського господарства та ресурсів Університету Меріленду. Вона також узяла участь у міжнародному науковому семінарі «Збереження та просування економіки сільських територій”, що проходив у м. Мінеаполіс, Мінесота, та мала нагоду поспілкуватися з послом Швеції в США Карін Олофсдоттер під час зустрічі в Університеті Меріленду.