Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Презентація можливостей Сумського державного університету в Західній Африці: участь викладача ННІ ФЕМ імені Олега Балацького у бізнес-форумі «Нігерія – Україна: платформа бізнес-співробітництва»
Викладачка Сумського державного університету взяла активну участь у роботі бізнес-форуму, який відбувся у м. Абуджа (Нігерія) за підтримки Торгової Палати України. Бізнес-форум був присвячений питанням розвитку малого та середнього бізнесу в Нігерії та Україні, а також пошуку нових можливостей співробітництва для суспільств дружніх країн. Захід зібрав представників уряду, підприємців, інвесторів, освітян та інших зацікавлених осіб.
Шкарупа О.В., д.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування виступила з презентацією щодо переваг навчання в Сумському державному університеті та взяла активну участь у панельній дискусії. Презентація дала змогу оприлюднити широкому колу слухачів здобутки університету з позиції міжнародних рейтингів, надати уявлення про рівень визнання Сумського державного університету в світі, а також запропонувати широкий спектр освітніх програм. 
У доповіді були детально висвітлені питання здобуття різних рівнів університетської освіти в Сумському державному університеті, особливості навчання в Україні та вступу іноземних громадян, а також актуальні можливості міжнародної співпраці з університетами Нігерії. 
В ході панельної дискусії обговорювалися напрями та види співпраці в освітньому та науковому середовищі, а також інші можливості українсько-нігерійського співробітництва в сфері освіти.