Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Відеозустріч студентів 3го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з представниками мікробізнесу м. Суми

28.04.2020 р. в рамках практичного заняття з дисципліни «Підтримка бізнесу» (викладач Євген Коваленко) відбулась відеозустріч студентів 3го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з представниками мікробізнесу м. Суми – Сергієм Філоненко та Вікторією Макерською, які є співвласниками ков’ярні так квіткової майстерні «Древо желаний».

Підприємці охоче ділилися зі студентами власним досвідом та порадами в організації власної справи, оптимізації бізнес-процесів, можливостей використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в просуванні товарів та послуг.

Під час дискусії з підприємцями студенти мали змогу отримати відповіді на запитання щодо особливостей ведення бізнесу в умовах карантину, державного нагляду та контролю над підприємницькою діяльністю,  а також на запитання щодо конкуренції та співпраці.

Сергій та Вікторія також розповіли про власний досвід участі у програмі підтримки бізнесу (зокрема про досвід отримання фінансової допомоги від Європейського банку реконструкції та розвитку).