Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища»
Другий рік поспіль студентка четвертого курсу спеціальності «Економіка і бізнес» Кучеренко Поліна (Е-61) працює над еколого-економічними проблемами суспільства та здобуває перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища».  За результатами засідання галузевої конкурсної комісії, яка працювала на кафедрі економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та на підставі отриманих рецензій й відкритого обговорення роботу Поліни цього року було теж визначено однією з найкращих. 
В рамках конкурсу 2019/2020 рр. Поліна отримала диплом II ступеня серед більш ніж 90 студентів-авторів робіт, надісланих з 28 закладів вищої освіти України. На сьогодні тема роботи студентки «Стратегія сталого управління відходами в Україні» є дуже актуальною і важливою для всього суспільства. В роботі авторка запропонувала власні розробки щодо застосування економічного інструментарію в процесі запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів м. Суми.  
 
Вітаємо студентку та її наукового керівника Шкарупу О.В. і бажаємо їм подальших творчих успіхів та розвитку в науковій діяльності!