Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Круглий стіл викладачів і студентів Сумського державного університету та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна

25.05.2021 р. відбувся цикл занять студентів і викладачів кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ та факультету міжнародних економічних відносин та готельно-ресторанної справи Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Розпочав цикл д.е.н., професор СумДУ Л.Г. Мельник лекцією «Майбутнє в світлі сучасних промислових революцій». Потім відбувся круглий стіл, на якому піднімалися гострі питання сучасних викликів: як долати проблеми альтернативних технологій, чи потрібні Україні прискорені темпи трансформацій та ін. Модератором круглого столу були професор ХНУ, д.е.н. В.О. Бабенко та доцент СумДУ, к.е.н., О.М. Маценко.

Круглий стіл відбувся в рамках двох проектів ЄС Жана Моне рівня «кафедра», які наразі виконуються на кафедрі в СумДУ:

  • «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник;
  • «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник О. Кубатко.