Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

2 місце на міжнародному конкурсі

28 травня 2021 р. відбулася підсумкова онлайн-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка» на базі Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського. Цього року на конкурс було понад  100 робіт з багатьох країн, таких як: Україна, Китай, Грузія, Італія, Білорусь, Гана та ін. Представники різних країн (Нідерланди, Білорусь, Ірак, Грузія та ін.) були представлені і в журі.

Команда Сумського державного університету була делегована кафедрою  економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування. Доповідь представили Євген Скрипка, студент 4 курсу освітньої програми «Економіка і бізнес» та Катерина Богомолова, студентка 4 курсу освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Керівниками роботи виступали завідувачка кафедри д.е.н., проф. Олександра Карінцева (СумДУ) та асистент-професор  Володимир Мельник (Мадридський університет Карлоса ІІІ, Іспанія).

Заслуженим здобутком було  ІІ місце на конкурсі, яке присуждалось за сумою самої роботи та виступом (англійською мовою) на підсумковій конференції. Дослідницька робота присвячена проблемам соціально-економічної ефективності впровадження 3D–друку у будівництві.

Зазначимо, що робота була виконана в рамках двох проектів ЄС Жана Моне (рівня кафедри), що виконуються на кафедрі ЕПБА: «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, керівник – д.е.н. О. Кубатко) і «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR керівник – д.е.н, проф. Л. Мельник) та профінансованих програмою Єврокомісії.

Бажаємо подальших успіхів студентам та їхнім науковим керівникам!