Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Кращі випускники
alt
 

Кулик Людмила Анатоліївна

Досягнення: Диплом другого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт  «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», що проходив 23 березня 2012 року у м. Кременчук Полтавської області на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Наукові керівники:  д.е.н., доц. Сотник Ірина Миколаївна; асистент Коваленко Євген Володимирович.

alt
alt

Долгодуш Анастасія Ігорівна

Досягнення: Диплом другого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт  «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», що проходив 23 березня 2012 року у м. Кременчук Полтавської області на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Наукові керівники: к.е.н., доц. Чигрин Олена Юріївна,  к.е.н., доц. Маценко Олександр Михайлович.

Диплом І ступеня на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Управління сучасним соціально-економічним розвитком систем", яка проводилась на базі Факультету державного управління  і міжнародних відносин Південно-Західного державного університету 15 листопада 2012 року. Наукові керівники - к.е.н., доцент Чигрин Олена Юріївна,  к.е.н. Маценко Олександр Михайлович.

alt

alt
 

Лавриненко Аліна Станіславівна

Досягнення: Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук «Економіка підприємства та управління виробництвом», який проходив 26 березня 2011 року. 

Диплом ІІ ступеня на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Управління сучасним соціально-економічним розвитком систем", яка проводилась на базі Факультету державного управління  і міжнародних відносин Південно-Західного державного університету 15 листопада 2012 року. Науковий керівник - к.е.н., доцент Шкарупа Олена Василівна.

У ІІ семестрі 2012/2013 н.р. удостоєна академічної стипендії імені М. С. Грушевського у відповідності до Наказу №407 Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03 квітня 2013 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 209 «Про академічну стипендію імені М. С. Грушевського для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів».

alt   alt  

alt

Хмелівська Маргарита Олександрівна

Досягнення: Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів, який відбувся 25-26 листопада 2010 року. Науковий керівник: к.е.н., доц. Шкарупа О.В.

alt

alt

Терещенко Ірина Володимирівна

Досягнення: Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів у 2011 році. Науковий керівник: к.е.н., доц. Шевцова Світлана Вікторівна.

alt

alt

Смірнова Наталія Анатоліївна

Досягнення: Диплом ІІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (ОКР «спеціаліст»), який проходив 12-14 квітня 2011 року в м. Донецьк на базі Донецького державного університету. Науковий керівник: к.е.н., доц. Сабадаш Віктор Володимирович.

alt

alt

Макарюк Наталія Вікторівна

ДосягненняДиплом третього ступеня у ІІІ Міжнародній  науково-практичній конференції студентів та молодих науковців "Економіка. Менеджмент і маркетинг невиробничої сфери: теорія, практика, перспективи", яка відбулась 15-17 квітня 2010 року на базі Республіканського вищого навчального закладу "Кримський гуманітарний университет" у м. Ялта.

Диплом третього ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2011/2012 н.р. з напряму "Економіка підприємства та управління виробництвом".

У ІІ семестрі 2010/2011 навчального року удостоєна академічної стипендії Верховної Ради України відповідно до постанови Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» за редакцією від 28 травня 2010 року.

alt   alt

alt

Сюхіна Анастасія Геннадіївна

Досягнення: Грамота за кращу доповідь на Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів "Проблеми і перспективи розвитку фінансів, обліку і маркетингу в сучасному бізнесовому середовищі" і досягнення найкращих результатів у секції "Організація обліку, аналізу і аудиту із застосуванням інформаційних систем і технологій", яка відбулась в Києві у 2012 році.

Сертифікат Київської школи економіки (Kyiv School Of Economics) щодо участі у Міжнародній студентській конференції "The Drivers of Ukraine`s Future Economic Prosperity", яка відбулась у Києві 8 грудня 2012 року.

alt   alt

alt

Колонтаєвська Аліна Василівна

Досягнення: Диплом другого ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів за виконану роботу на тему: "Формування ефективного інституціонального середовища розвитку підприємства в Україні" ОКР "Магістр". Науковий керівник: к.е.н., доц. Карінцева Олександра Іванівна.

alt

alt

Мальована Ірина Олександрівна

Досягнення: Диплом першого ступеня за перемогу у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Економіка природокористування", яка відбулась 18-20 квітня 2013 року у місті Суми на базі Сумського державного університету.

alt

alt

Семидоцька Інна Іванівна

Досягнення: Грамота за перемогу у номінації "За застосування найбільш оригінальної методики дослідження" Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності "Економіка підприємства" за виконану роботу на тему: "Науково-методичні підходи до діагностики ймовірності банкрутства підприємства з використанням методу "Fuzzy sets", освітньо-професійна програма "Магістр". Науковий керівник: к.е.н., доц. Старченко Людмила Володимирівна.

alt

Зябіна Євгенія Анатоліївна

Досягнення: Диплом ІІ ступеня у секції «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» на Міжнародній науково-практичній конференції «Економічні проблеми сталого розвитку» присвяченої 20-річчю наукової діяльності факультету економіки та менеджменту СумДУ.

Сертифікат за зайняте ІІІ місце у номінації «За креативність мислення» ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Регіональна економіка».

 

Дмитрієвський Вячеслав Олександрович

Досягнення: Воротар збірної СумДУ з гандболу.
1 місце – Чемпіонат області серед вузів, 2013 рік, Чемпіонат міста серед вузів, 2014 рік, Кубок ректора СумДУ 2013 и 2014 рік.
2 місце – Чемпіонат міста серед вузів, 2013 рік.
3 місце – Кубок ректора УАБС НБУ, 2013 рік, Ліга Сумщини – 2012 і 2013 рр.
5 місце на Всеукраїнській універсіаді серед вузів України у м. Харкові, 2012 рік.
Кращий гравець Кубка ректора СумДУ 2013 року.
  

Часник Юлія Миколаївна

Досягнення: Диплом ІІ ступеня за перемогу у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування», яка відбулась 19-21 квітня 2012 року у місті Суми на базі Сумського державного університету.

Диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», що проходив 28 березня 2013 року у м. Кременчук Полтавської області на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Наукові керівники: к.е.н., доц. Чигрин Олена Юріївна; к.е.н., доц. Шкарупа Олена Василівна.

Диплом ІІ ступеня у І Студентській олімпіаді «Росія у світовій економіці», що проходила на базі Південно-західного державного університету, м. Курськ, Росія.

    

alt

Іскаков Андрій Андрійович

Багаторазовий учасник і призер студентських олімпіад, конкурсів наукових робіт, конференцій.

Стипендіат Президента України, голови Сумської обласної державної адміністрації.

alt alt alt

alt
 

Раман Сафаров

Активний учасник суспільного життя університету, зокрема учасник заходів «Містер іноземний студент», «Талант інтернешнл», «КВН».

Крім того, учасник конференції українських та іноземних тсудентів «Відносини націй», на якій є представником Азербайджану.

Активний учасник спортивних замгань – бронзовий чемпіон обласних змагань з боротьби.

alt  

alt

Бондарь Анатолій Валерійович

Основні досягнення:

  • студентський декан факультету економіки та менеджменту (2010-2011, 2011-2012, 2012-2013 н.р.);
  • головний організатор підготовки першокурсників до конкурсу «Золотий інтеграл» (2011, 2012, 2013 рр);
  • студент з активною життєвою позицією;
  • відзначений грамотою міського відділу у справа сім`ї, молоді та спорту;
  • неодноразовий ведучий позанавчальних заходів в СумДУ;
  • ініціатор та реалізатор низки проектів, найцікавіші з яких пісенні вечори “Квартирник в Политехе” та “Тролейбусник”;
  • учасник конкурсу “СумДУ має талант”;
  • життєве кредо: “ Усе для студентів”.
alt

Пронікова Жанна Сергіївна

Призерка Всеукраїнської олімпіади, постійна учасниці Всеукраїнських олімпіад з різних дисциплін, учасниця і призерка конкурсів наукових робіт студентів.

Є автором 3 наукових статей та понад 25 тез на конференції (в т.ч. й  іноземною мовою)

У 1-му семестрі 2013/2014 н.р. удостоєна академічної стипендії ім. М. Грушевського.

  alt  alt  alt

alt 
 

 

Шевельова Дарина Сергіївна

Призерка II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом "Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом"

 

Гайтина Марія Вікторівна

Призерка ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Економіка транспорту та зв’язків"

Бавикіна Анастасія Юріївна

Призерка ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Статистика"

 

Кальченко Світлана Олексіївна

Призерка ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Економіка підприємства"

Випускники, якими ми пишаємось

Шабан Галина – сертифікований SAP-консультант в Mindsquare Gmbh, випускниця Кельнського університету, Німеччина
Бєдріна Євгенія - менеджер з розвитку бізнесу ТОВ «Експо Промо Груп, Київ
Лавриненко Аліна - молодший науковий співробітник НДУ «Вища школа економіки», Москва
Внученко Вікторія - керівник Корпоративного університету ПАТ «Банк «ЮНІСОН», Київ
Сібілєва Яна – директор салону краси Beatriche, Суми
Некрутенко Олена – начальник планово-економічного відділу ТОВ «Авіс Україна», Суми