Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Лекції модуля Жана Моне для студентів із Полтави

В рамках підписаного договору про співпрацю між Сумським державним університетом та Полтавським національним університетом ім. Юрія Кондратюка (ПолНТУ) та в рамках навчального модулю Жана Моне “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE) к.е.н., доц. кафедри економіки та БА Кубатко О. В. 11-13 жовтня прочитав курс лекцій для студентів  економічних спеціальностей ПолНТУ на тему «Основи європейської економіки та торгівельної політики ЄС».

Крім традиційних лекційних занять Кубатко О.В. провів інтерактивний практичний тренінг для студентів ПолНТУ щодо європейської економічної географії. Після завершення циклу лекцій студентам була надана можливість спробувати себе у проведенні дебатів щодо актуальних проблем співробітництва із ЄС.  Дебати були проведені по формату політичних дебатів Карла Поппера та сприяли розвитку критичного мислення студентів.

В рамках проекту Жана Моне передбачається  розробка дистанційного курсу «Основи європейської економіки та торгівельної політики ЄС» для проведення перезарахування дисциплін для студентів Полтавського національного технічного університету  та інших університетів-партнерів. 

  

Інтерактивні заняття та дебати зі студентами в Полтаві

Дружні рукостискання «уряду» та «опозиції» після дебатів

Сертифікати для найактивніших учасників