Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Вернадські читання «Третя та четверта індустріальні революції і формування ноосферного розвитку»
14 березня в рамках проекту Жана Монне «Використання досвіду ЄС для формування сестейновой (стійкої) економіки в Україні» (Using best EU practices for sustainable economy forming in Ukraine (UBEUP) 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE), а також  в рамках загальнонаціонального проекту «Україна і історія великого народу» в Обласній науковій бібліотеці відбулася зустріч наукової та освітньої громадськості Сумської області з керівником проекту д.е.н., проф. Л.Г.Мельником. Як повідомлялося раніше, проект був підтриманий грантом Єврокомісії.
Під час зустрічі обговорювалися питання формування ноосферного розвитку в умовах третьої і четвертої промислових революцій.
Учасники зустрічі активно дискутували про проблеми сестейнового розвитку, обговорювали питання формування сестейнової економіки, проблеми впровадження кращих європейських практик формування сестейнової економіки в Україні, інструменти забезпечення сестейнової економіки та ін. Лектору було задано багато питань, як в ході лекції так і після неї.