Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Інтенсивний курс із європейської торгівлі для студентів машинобудівного коледжу СумДУ
В березні-квітні 2017 р. доцентом кафедри економіки та бізнес-адміністрування  Кубатком Олександром Васильовичем розпочато серію лекцій та тренінгів для студентів машинобудівного коледжу Сумського державного університету в рамках навчального модулю Жана Моне “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE). 
Під час лекцій Кубатко О.В. обговорив проблематику виходу вітчизняних товарів на ринок ЄС, проаналізував перспективи та перешкоди розвитку національної економіки в рамках Угоди про зону вільної торгівлі України з ЄС. 
Студенти мали можливість подискутувати та вибрати найбільш конкурентоспроможні та найбільш вразливі сектори національної економіки у відносинах торгівлі із ЄС. 
В перервах між лекційними заняттями студенти пройшли он-лайн тренажери щодо розвитку економічної співпраці між країнами ЄС. 
Щиро вдячні Скороходовій Л.І. за гарну організацію лекційних занять для студентів машинобудівного коледжу та впевненістю про продовження співпраці у викладацькій сфері.