Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Весняні лекції по програмі Жана Моне для економістів

У березні-травні 2018 року в рамках виконання навчального модулю Жана Моне “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE) Кубатко Олександр прочитав серію лекцій та провій тренінг для студентів спеціальностей «Економіка» Сумського державного університету та студентів спеціальності «Економіка, підприємництво та торгівля» Машинобудівного коледжу СумДУ.

Під час лекції обговорювалася такі  питання як історичні аспекти європейської інтеграції, концепції європейської інтеграції,  економічні інтеграційні кроки, роль ЄС в сучасному світі, торгова політика ЄС  та інші.

Студенти активно включилися до дискусії та виконали письмові роботи щодо просування одного із вітчизняних товарів на ринки ЄС. Суттєву увагу було приділено аналізу конкурентоспроможності продукції українських товаровиробників та оцінці місця України в торговому балансі ЄС.

Щиро вдячні Скороходовій Л.І. за гарну організацію лекційних занять для студентів машинобудівного коледжу та впевненістю про продовження співпраці у викладацькій сфері.