Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Екскурсія на підприємство «Керамейя»
8 травня 2018 року під супроводом викладачів кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування д.е.н., проф. Мельника Л.Г. та к.е.н., доц. Бурлакової І.М. для студентів спеціальностей «Економіка» та «Бізнес-адміністрування» було проведено ознайомлювальну екскурсією на ТОВ «Керамейя»  ̶  успішне підприємство, яке динамічно розвивається і є лідером ринку будівельних керамічних матеріалів в Україні. 
З роботою підприємства студентів ознайомили заступник головного інженера Анатолій Леонідович Савченко та керівник відділу маркетингу Ірина Володимирівна Меркун.
Спочатку в мультимедійній лекційній залі студенти отримали інформацію про господарську діяльність підприємства, наявні виробничі потужності, асортимент продукції та показники оцінки рівня її якості. Також обговоренню підлягали питання інвестиційної, цінової та кадрової політики підприємства. 
 
  
 
Потім студенти відвідали фотомузей, у якому більше дізналися про історію створення та розвиток підприємства  ̶  лідера ринку клінкерної цегли та бруківки. 
 
 
Крім того, студенти  ознайомилися з основними стадіями виготовлення високоякісних будматеріалів безпосередньо на виробничій лінії. Як було зазначено фахівцями, продукцію отримують в результаті високотемпературного випалення (до 1200˚С) глин найвищої якості, що забезпечує продукт унікальними властивостями – низьким водопоглинанням, морозостійкістю та унікальною міцністю. 
 
 
Далі студенти відвідали зал контролю виробничих процесів та лабораторію контролю якості готової продукції. Анатолій Леонідович розповів про методи лабораторного випробовування якості вихідної сировини та готової продукції, які підтверджені на підприємстві сертифікатами відповідності європейським нормам виробництва. Гарантія якості продукції перевищує 100 років, тому будь-який об’єкт, побудований з клінкеру, прослужить не одному поколінню.
 
 
За результатами проведеної екскурсії були обговорені напрямки подальшого розвитку практично-орієнтованої підготовки студентів на базі інноваційного підприємства.  Кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування висловлює вдячність співробітникам ТОВ «Керамейя» за проведену екскурсію та сподівається на нові зустрічі!