Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Інноваційні горизонти Європи: Участь проф. Л.Г. Мельника в засіданні комітету «Горизонт 2020» в Брюсселі
Професор, д.е.н. Л.Г. Мельник, зав. кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, інституту ФЕМ ім. О. Балацького, СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН та НАН України 10.10.2019 р. узяв участь в якості експерта від України в засіданні програмного комітету Єврокомісії з реалізації програми «Горизонт 2020». Засідання комітету було присвячено тематиці «Європа в мінливому світі - Інклюзивні, інноваційні та рефлективні суспільства».
На засіданні обговорювалося широке коло питань про майбутнє людства (штучний інтелект, проривні технології, соціальні питання адаптації людини до життя в кіберфізичному просторі, матеріали для майбутнього і ін.).
До майбутнього можна долучитися не тільки під час дискусій в стінах Єврокомісії, але й просто на вулиці. Буквально в двох кроках від залу засідань у звичайному магазині можна придбати інструменти адитивних технологій: 3D-принтер, 3D-сканер, 3D-ручки. Просто тут у вітрині, можна простежити, як вони працюють.
Вечірній Брюссель порадував новинкою: величезним колесом огляду. Воно з'явилося в найвищій точці міста - біля Палацу правосуддя.
 
Засідання комісії
 
Члени української делегації д.е.н. Леонід Мельник та к.е.н. Віталій Грига обговорюють із зарубіжними колегами наукові проблеми
 
У звичайному магазині можна купити «завтрашній день»: 3D-принтер, 3D-сканер, 3D-ручку
 
Працюючий на Ваших очах у вітрині 3D-принтер
 
Тепер 3D-принтер спільно з 3D-сканером можуть по-швидкому виготовити Ваш об'ємний портрет / скульптуру
 
Новинка Брюсселя - величезне колесо огляду