Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Інтерв'ю з випускницею Анною Григор'євою
Ми продовжуємо знайомити вас з крутими випускниками нашої кафедри. Анна Григор‘єва - випускниця спеціальності 051 ЕКОНОМІКА, менеджер (управитель) з підбору, забезпечення та використання персоналу в ТОВ "Бетлаб Груп".
Чому Ви вирішили працювати в цій сфері? Чому обрали свою професію?
Скоріше ця сфера обрала мене
Дякуючи долі, в мене з’явилась можливість спробувати себе в абсолютно невідомій мені на той час ролі HR менеджера. Я зрозуміла, що це ідеальне співвідношення конкретного і творчого.
Ця професія - це поєднання цілей компанії та роботи з людьми - вони різні, кожен з них індивідуальність із своїми потребами та своїм баченням, а задачі, які можуть виникнути завтра, іноді неможливо передбачити!
Однотипність та монотонність - це не про нас
Як навчання в СумДУ на кафедрі ЕП та БА вплинуло на Вашу професійну діяльність?
Адаптивність, аналіз, системність та співпраця - найцінніші уроки за часи навчання, які стали моїми супутниками в роботі!
Індивідуальність кожного одногруппника, особливість підходу кожного з викладачів виховує здібність адаптуватись та знаходити спільну мову.
Щиро дякую всім викладачам за їх наполегливу роботу та вимогливість! Все те, що колись здавалось важким, зараз сприймається як цінний життєвий досвід!
Що б Ви порадили студентам, які зараз навчаються в СумДУ?
Вірити в себе!
Не зважаючи ні на що! На шляху є багато людей, які можуть робити спроби зламати особистість, сказити, що ти «не такий», «не гідний». Але ніколи не потрібно зупинятись і зневірятися.
Ну і, звісно, не сидіти вдома! Треба завжди хапати можливість, пізнавати себе в різноманітних аспектах та різних життєвих ситуаціях!
Досвід та багатогранність - основа майбутнього успіху!