Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Студенти МБА заглядають у майбутнє: лекція д.е.н., проф. Леоніда Мельника про сучасні промислові революції

16 листопада 2020 д.е.н., професор Леонід Мельник, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) СумДУ, директор НДІ  Економіки розвитку МОН і НАН України прочитав лекцію в режимі онлайн для магістрів спеціальності магістр бізнес-адміністрування у Сумському державному університеті. Лекція була присвячена сучасним промисловим революціям, в які наразі вступило людство.

Ця зустріч стала можливою завдяки двом грантам ЄС Жана Монне (рівня кафедри), які наразі виконуються на кафедрі ЕПБА: «Законодавчий, екологічний та соціальний перехід ЄС до сестейнового суспільства в межах Індустрій 4.0 та 5.0»  (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO- CHAIR).

Лекція викликала багато запитань слухачів та жваву дискусію. Більшість запитань мали глибокий полемічний зміст: «Чи існує альтернатива сьогоднішній тенденції скупчення людей у міських конгломераціях?». «Якими бачаться поселення та помешкання людей у майбутньому?». «Якими можуть бути біфуркації на шляху розвитку самої людини та її взаємовідносини із світом кіборгів?» та інші.