Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

ДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ НАПРЯМ ЖАН МОНЕ
3 грудня 2020 р. на платформі ZOOM Національний Еразмус+ офіс в Україні провів он-лайн заход «ДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ НАПРЯМ ЖАН МОНЕ: як успішно впроваджувати проєкт». Захід було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Від кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування прийняли участь Мельник Леонід, керівник кафедри Жана Моне «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR)  та Кубатко Олександр, керівник кафедри Жана Моне «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).
Під час вебінару виступили Мартін ШРОДЕР, голова секції місцевого розвитку та людського капіталу Представництва ЄС в Україні та Рімма ЕЛЬ ДЖУВЕЙДІ АБУЛСАН, Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України. Модератором заходу виступила Світлана ШИТІКОВА, коориднатор проєкту ЄС "Національний Еразмус+ офіс в Україні".
Захід ставив на меті ознайомити представників команд-переможців проєктів Жан Моне з рекомендаціями щодо управління коштами (менеджмент, впровадження, правила візуалізації, звітність), а також на досвіді українських університетів, які вже реалізують проєти, дізнатись про національні особливості впровадження проектів. Під час он-лайн заходу учасники мали змогу поспілкуватись зі спікерами, обмінятись досвідом та отримати відповіді на свої запитання. 
Кращим досвідом реалізації проектів модулів Жана Моне у Сумському державному університеті поділилися Кириченко Костянтин  (начальник відділу міжнародних зв’язків) та Ніна Барикіна (головний бухгалтер СумДУ). 
До прямого підключення приєдналось понад 75 предстаників проєктів-переможців Жан Моне 2020 р., координаторів поточних проєктів, контактних осіб Еразмус+, представників підрозділів міжнародних зв’язків, бухгалтерів та фінансових менеджерів, а відеотрансляцію переглянуло понад 100 слухачів.