Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Глобальні виклики людства в світлі сучасного фазового переходу – у виступі на конференції в ХНЕУ проф. Л.Г. Мельника і доц. О.М. Маценка (СумДУ)

27.05.2021 р. у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулася щорічна Міжнародна наукова конференція «Економічний розвиток і спадщина Семена Кузнеця». На конференції узяли участь понад 250 науковців із багатьох країн. За традицією на форумі актуалізувалася наукова спадщина С. Кузнеця, Нобелівського лауреата з економіки 1971 року, теоретика і практика економіки розвитку.

На пленарному засіданні конференції виступили науковці СумДУ д.е.н., проф., директор ДНІ Економіки розвитку МОН і НАН України, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Л.Г. Мельник, а також доцент цієї ж кафедри к.е.н. О.М. Маценко з доповіддю «Соціально-економічні виклики і проблеми сучасного фазового переходу».

У доповіді порушувалися результати двох проектів ЄС Жана Моне рівня «кафедра», які наразі виконуються кафедрі:

  • «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) (2020–2023), керівник Л. Мельник