Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Перемога міжнародного рівня: 1 місце сумського студента на Міжнародному конкурсі з «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» в Кременчузі

3 червня 2021 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у співробітництві з університетами Великобританії, Латвії, Литви, Чехії, Польщі, Китаю та багатьох інших відбувся фінальний тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

До фінальної частини Конкурсу (онлайн) вийшло 20 наукових робіт із 60 поданих на Конкурс. Конкуренція була дуже гострою серед представників таких країн: Білорусь, Болгарія, Грузія, Казахстан, Канада, Латвія, Німеччина, Польща, Словаччина, Україна, Франція, Чехія.

Журі також було міжнародним, і до нього увійшли представники різних країн.

Сумський державний університет представляв студент Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту (кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування - ЕПтаБА) Станіслав Ніколаєв (4 курс) з науковою роботою на тему «Майбутнє підприємництва та світової торгівлі: криптовалюта та DeFi-протоколи». Робота написана під керівництвом тісної міжнародної співпраці к.е.н., доцента Олександра Маценка (Сумський державний університет) та д.е.н., професорки Тетяни Тамбовцевої (Ризький технічний університет).

На прохання оргкомітету конференції з вітальним словом виступила співкерівник сумського студента Тетяна Тамбовцева.

За результатами участі сумського студента та захисту його роботи англійською мовою, робота посіла 1 місце. Особливо було відмічено актуальність обраної тематики дослідження та перспективність впровадження результатів.

В роботі враховувалися також результати двох науково-освітніх проектів ЄС Жана Моне (рівня кафедри), що виконуються наразі на кафедрі ЕПтаБА: «Економічна політика ЄС та громадянське суспільство» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, керівник – д.е.н. О. Кубатко) і «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR керівник – д.е.н, проф. Л. Мельник) та профінансовані програмою Єврокомісії.

Вітаємо переможця та його керівників із вагомим досягненням!