Кафедра економіки, підприємництва
та бізнес-адміністрування

Головне меню

Новини

Гуртожиток

 

Іногородні здобувачі мають право скористатися можливістю першочергового поселення до гуртожитків СумДУ. Для цього необхідно в приймальній комісії під час подачі документів повідомити про потребу у забезпеченні гуртожитком.
 
Умови проживання
Студенти проживають у двох-, трьох- та чотирьохмісних кімнатах з виглядом на мальовниче озеро Чеха або сквер перед гуртожитком. З метою поліпшення умов проживання у гуртожитку у 2011 році на кожній секції були встановлені пластикові балконні двері та вікна. А на першому поверсі гуртожитків встановлені пральні машини. В кожному гуртожитку є чоловічі та жіночі душові кімнати, спортивна зала з тенісним столом та тренажерами, кімната для самопідготовки, а також безкоштовний бездротовий інтернет WI-FI. На території студмістечка знаходяться футбольне та волейбольне поле, а також турніки та бруси для фізичних вправ.
 
Місце розташування
Гуртожиток, в якому проживають студенти спеціальності "Економіка підприємства" знаходиться в 15 хвилинах пішої хотьби від навчальних корпусів СумДУ, а також в 5 хвилинах пішої хотьби від зупинки. В 10 хвилинах від гуртожитку знаходиться супермаркет і ринок. Від гуртожитку до вокзалів їдуть прямі маршрутні таксі: до автовокзалу - номер 56; до залізничного вокзалу - 61.
 
Дозвілля
Кожний студент, що проживає у гуртожитку має можливість брати участь у культурно-масових та спортивно-масових заходах. Наприклад, туристичні зльоти, конкурс "Міс гуртожиток СумДУ", "ну-мо хлопці", "Общажник". Найактивніші студенти отримують можливість спробувати себе у ролі керівників: старост секції, або членів студенської ради гуртожитку, які взаємодіють з адміністрацією факультету і допомогають студентам у вирішенні їхніх питань.
 
Запрошуємо Вас до насиченого приємними моментами студентського життя у гуртожитку!